Lestijden

Turnen recreatie
Maandag
Kleuterturnen 4-5 jaar 15.45-16.45 Astrid/Jessica Het Baken
6-7 jaar 16.45-17.45 Astrid/Jessica
8-10 jaar 18.00-19.00 Lieke
11-14 jaar 19.00-20.00 Lieke
Volwassenen 20.00-21.00 Lieke
6-9 jaar 17.00-18.00 Ayla/Limanda De Oude Wereld
Dinsdag
12 jaar e.o. 19.00-20.30 Limanda De Oude Wereld
Woensdag
5-6 jaar 13.15-14.15 Astrid Vroonhoevelaan
7-8 jaar 14.15-15.15 Astrid
9-11 jaar 15.15-16.15 Astrid
6 jaar e.o.  jongens 16.15-17.15 Astrid
Zaterdag
Wedstrijdgroep gemengd (i.c.m. een recratie-uur) 11.30-12.45 Lieke/Katrina Vroonhoevelaan
Turnen selectie
Maandag
B-selectie 18.00-20.00 Astrid/Limanda De Oude Wereld
Woensdag
A-selectie 17.30-20.00 Astrid/Li Yuan Vroonhoevelaan
Vrijdag
B-selectie 16.00-18.00 Astrid/Lieke Limeshal
A-selectie 17.45-20.15 Astrid/Li Yuan
Zaterdag
Jong Talent 13.00-15.00 Inge/Jessica Vroonhoevelaan
Selectie N-niveau/3e divisie 13.00-15.30 Li Yuan
A-selectie en bovenbouw B 18.00-20.00 Astrid/Li Yuan/ Lieke Turnhal
Gymnastiek
Donderdag
Sportfit 50+ 19.00-20.00 Mathilde Lupine
Vrijdag
Ouder en Kind 1½-3 jaar 10.00-11.00 Astrid Lupine
Zaterdag
Ouder en Kind 1½-4 jaar 09.15-10.15 Astrid/Lieke Vroonhoevelaan
Peuter/Kleuter 3-5 jaar 10.15-11.15 Lieke
Free Running
Maandag
Mini 4-5 jaar 16.00-17.00 Jesse De Oude Wereld
6-7 jaar 17.00-18.00 Jesse
8 jaar e.o. 18.00-19.00 Jesse
Dinsdag
9-12 jaar 19.15-20.15 Dave Op Maat
13 jaar e.o. 20.15-21.15 Dave
Woensdag
8 jaar e.o. 16.30-17.30 Dave Lupine
Vrijdag
8 jaar e.o. 15.45-16.45 Dave De Oude Wereld
Ritmische Gymnastiek
Maandag
Selectie Eerste Div. 17.00-20.00 Natalia Ashram
Dinsdag
6-8 jaar 16.00-17.00 Vera Op Maat
Jong Talent 16.00-18.00 Suzanne Op Maat
Recreatie-Competitie 18.00-19.00 Suzanne Op Maat
Woensdag
4-8 jaar 16.00-17.00 Vera Vroonhoevelaan
Selectie Eerste Div. 16.30-19.30 Natalia Oude Wereld
Selectie Tweede Div. 18:00-20.00 Michelle Ashram
Donderdag
Jong Talent 16.00-18.00 Suzanne Op Maat
Recreatie-Competitie 18.00-19.00 Suzanne Op Maat
Selectie Eerste Div. 17.00-19.30 Natalia Oude Wereld
Vrijdag
Selectie Eerste Div. 17.00-19.30 Natalia Limeshal
Selectie Tweede Div. 17:00-19.30 Michelle Oude Wereld
Zaterdag
4-6 jaar 09.30-10.30 Melinda De Rank
9 jaar e.o. 10.30-11.30 Melinda De Rank
Zondag
Selectie Tweede Div. 09.30-11.30 Michelle Ashram

Proeflessen
Wil je eens komen proberen of je het echt leuk vind? Je bent van harte welkom:
We bieden je 2 gratis proeflessen! Vooraf aanmelden is niet nodig.

Een inschrijfformulier kunt u vragen aan de leiding van de les, of hier downloaden:
Inschrijfformulier 2018